Vouchery świąteczne pod choinkę!

🎁🎄Nie masz pomysłu na świąteczny prezent?
🎁🎄Twój mąż chciałby zadebiutować w biegach Ultra?
🎁🎄A może razem ze swoją dziewczyną, żoną lub przyjacielem chciałbyś przebiec szybką dyszkę?

Podaruj im w prezencie świątecznym voucher na Radunka Run 2020.
Jeżeli chciałbyś sprawić swoim bliskim wyjątkowy prezent w formie pakietu startowego możesz zamówić jeden z czterech voucherów świątecznych i sprawić im radość!

Co trzeba zrobić?

Do 21 grudnia napisać wiadomość na adres biuro@fundacja-endorfina.pl i zawrzeć w niej następujące informacje:
1.Który voucher wybierasz.
2.Dane ZAMAWIAJĄCEGO voucher prezentowy (imię, nazwisko, adres e-mail, telefon kontaktowy)
3.Dane osoby obdarowanej prezentem ( imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu, datę urodzenia, kraj, nazwa klubu)
4.Uiścić opłatę (zgodną z tą w regulaminie) za voucher na konto organizatora, a następnie przesłać potwierdzenie przelewu na adres biuro@fundacja-endorfina.pl
Dane organizatora:

Fundacja Wspierania Aktywności Społecznej „Endorfina”

ul.Wodociągowa 1B

83-050 Pręgowo Dolne

Mail: biuro@fundacja-endorfina.pl

Bank BGŻ BNP PARIBAS 81160014621871742250000001

Obdarowana voucherem osoba na listę startową zostanie wpisana po 27 grudnia 2019 roku, tak aby nie psuć jej świątecznej niespodzianki!

Vouchery nie podlegają zwrotowi.
Vochery prezentowe możecie zamawiać do 21 grudnia 2019 roku.